Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Direksiyon Merkezi veren eğitim merkezimiz yirmi beş yılı aşkın bir süre önce kurulmuştur. Kurulmamızdaki amacımız ticaretten daha ziyade öğrenciye nasıl daha fazla katkı sağlarız düşüncesiyle işlmektedir.

Uzman hocalarımızın hepsi üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca aktif bir şekilde eğitim sektörünün içerisinde yetişmiş kişilerdir. Bu sayede öğrenci psikolojisinden anlayan ve öğrencinin araç kullanma konusunda nasıl daha kolay anlayacağını bilen bir eğitim vermektedirler.

Özel direksiyon dersi vermek kolay bir iş değildir. Trafikte diğer araçlara ayak uydurmaya çalışırken saygısız sürücüler karşımıza çok çıkmaktadırlar. İşte burda devreye uzman direksiyon hocaları girmektedir. Öğrencinin korkularını azaltarak trafiğe adapte olmasını sağlayarak korkularını bastırıp kısa süre içerisinde trafikteki yerinizi almanıza yardımcı olucaklardır.

Hafta içi ve hafta sonu direksiyon dersleri devam etmektedir.Sizlerde sektöründe lider firma olan Direksiyon Merkezini arayarak randevu alabilirsiniz.

Direksiyon dersi eğitiminde yirmi yılı aşkın bir süredir eğitim veren firmamız piyasa koşullarına göre direksiyon eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerimiz için fiyatlarımızı hep uygun tutarak kursiyerlerimize yardımcı olmaya çalıştık.  

Özel direksiyon dersi konusunda ticaretten daha çok eğitime önem veren firma kişiliğimizle siz değerli öğrencilerimizi uzman direksiyon öğretmenleri eşliğinde İstanbul da yoğun trafiğe hazırlıyor ve kısa sürede korkularınızı yenmenize yardımcı oluyoruz. 

Ehliyetinizi Aldınız Ama İstanbul' un Yoğun Trafiğinden Çekiniyorsunuz. Uzman hocalarımız eşliğinde en çok kullanacağınız yollar olan eviniz ile işiniz arasında ya da çocuklarınızı ev ile okul arasında götürmek istediğinizde sizlerin bu yolları pekiştirmesinde yardımcı oluyoruz. İlk etapta direksiyon dersi belli bir program eşliğinde başlamaktadır. 

  • Araç tanıtımı, paneller tanıtımı, pedalları tanıtma ve ne işe yaradığının anlatılması. 
  • Durma ve kalkma nasıl yapılır alt yapısı hazırlanması ve uygulanması 
  • Dönüş manevraları hakkında bilgilendirme ve u dönüşü nasıl yapılır anlatı ve uygulaması 
  • 1. Ve 2. Vites anlatımı hangi hızlarda kullanıldığı vites büyütme ve küçültme hangi durumlarda uygulanacağı anlatımı ve uygulama yapılması. 
  • 3,4,5inci viteslerin kullanımı hakkında bilgi ve uygulama yapılması 
  • Dar sokak çalışması ve manevra dönüşleri 
  • E 5, otoban gibi alanlara girip tecrübe kazanılması 
  • Geri ve park tekniklerinin öğretilmesi  
  • Yokuş ve kalkış teknikleri 

Özel direksiyon dersi eğitiminde bu tekniklerin hepsi yapılmakta olup sizleri tecrübelendirmek için uzman hocalarımız sayesinde kısa sürede sizlere öğretilecektir. Araçlarımız güvenliğiniz İçin özel donanımlı, güvenlik paketli, Klimalı son model araçlardır. Sizin ve karşınızdaki sürücülerin can sağlığı asla hafife alınmamalıdır. Eğitimde kaliteye önem veriyorsanız Sürücü Eğitimi Merkezini Arayınız. Ehliyetinizi almak için sürücü kursuna yazıldınız ama yoğunluğunuzdan dolayı derslere katılamadınız veya kursun size verdiği direksiyon dersi yetersiz geldi fakat sınavdan kalmak istemiyorsunuz. Eğitim merkezimizi arayarak ehliyet sınavını geçmeyi garantileyebilirsiniz. 

Ehliyetiniz varsa ve kendinizde araç kullanımı konusunda hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz eşliğinde öncelikle sürücü eğitimi pistimizde ve sonrasında akıcı trafikte direksiyon dersi alabilirsiniz. Korkularınızı çok kısa bir süre içerisinde yenip eksik olan öz güveninizi kazanabilirsiniz. 

İDDİALIYIZ!! Trafiğe Çıkma Garantisi Veriyoruz. 

Özel direksiyon dersi ciddiye alınması gereken bir olgudur bu açıdan çok önemlidir. Sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız. Sunduğumuz kaliteli eğitim, öğrenci psikolojisini bilen pedagojik-Formasyon eğitimi almış, bu sayede öğrencisinin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilen, kendini öğrencisinin yerine koyabilen eğitmenlerimizle mümkün olabilmektedir. 

İstanbul’da kaliteli alabileceğiniz Direksiyon dersi için lütfen Eğitim Merkezimizden randevu alınız. Eğitim Merkezimiz özel direksiyon dersi vermenin ciddiyetini kavramaktan ötürü kurulmuştur. Ayrıca, İstanbul’da ve diğer şehirlerimizde sertifika edinip bu önemli görevi sırf ticari kaygı ile uygulayan kişiler firmamızın kurulumunda önemli bir etkendir. 

Eğitmenlerimizin tümü, pedagojik-Formasyon(eğitim bilimleri) eğitimi almış, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasının yanında kurumlarda binlerce kişiye direksiyon dersi vermiş, yine Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ileri sürüş teknikleri sertifikası ile Src(sürücü psikolojisi eğitimi) sertifikasına sahip eğiticilerdir. Çünkü bizlere canınızı teslim etmektesiniz. Araç kullanmak çok hassas ve önemli bir davranış şeklidir. Bazı hataların telafisi maalesef olamamaktadır. Bu yüzden eğitmenlerimiz tam donanımlıdır. İyi araç kullanmayı bilmek çok iyi öğretmek anlamına gelmez. 

Hiçbir şey canınızdan daha önemli değildir... 

Birçok araç kullanmak isteyen öğrenciler piyasada direksiyon dersi almak için araştırma yaparak bizlere telefon ile ulaştığında birçok hocanın kendi araçlarının olmadığını ve öğrencilerin araçları ile eğitim verebileceklerini söyleyerek hem kendilerini hem de öğrencinin canını ve malını tehlikeye atıyorlar. Sakın değerli öğrenciler direksiyon dersi alırken böyle işlerden uzak durun lütfen yaşayacağınız korku ve panik sizlerin uzun bir süre araçtan uzak kalmanızı sağlar. Burada eğitimden çok ticari faaliyete önem veren kişiler yüzünden zarara uğramamanızı önemsiyoruz. Bu yüzden yeni araçları ile özel direksiyon dersi veriyoruz. Sizleri önemsiyoruz ve araçlarımızda ekstra tertibat yaptırıp sizleri korumanın bir görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Elbette sizlerin aracında da direksiyon eğitimi veriyoruz. Uzman hocalarımız sizlerin durumuna bakarak kendi aracınızda eğitim verebilecek duruma geçtiğinizde aracınıza alışmak için eğitimlere başlamaktadırlar. 

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ:  

TECRÜBELİYİZ: 

Kursumuzun teorik ve uygulamalı derslerine aralıksız katılmanızda bu düşünceniz ortadan kalkacak Sizin gayretiniz ve bizim tecrübeli kadromuzla ehliyetinizi aldığınız gün yollarda olacaksınız. 

BİREBİR EĞİTİM 

Evet direksiyon eğitimi kişiye özel yoğun trafikte bire bir konusunda uzman öğreticilerimizle verilmektedir, size bu garantiyi verebiliyoruz. Eğitimlerimize vereceğiniz birazcık gayret ve çabadan sonra trafikte korkunuz olmayacak.  

ANLAYIŞ VE ÖZGÜVENLİ ORTAM 

Sıkıcı bir ortam olarak değil kendi aileniz gibi görebileceğiniz bir eğitim evi, genç uzman kadrosu ile eğlenceli bir öğretim kursumuzda sizleri bekliyor olacağız. 

Siz değerli öğrencilerimize direksiyon dersi veren hocalarımızın hepsi üniversite mezunu olup anlaşılır bir ifade ile konuları anlatıp sizlerin kısa sürede tecrübelenmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapmak istemektedirler.  

Her geçen gün daha da büyüyen ve kendisine duyulan güvenle genişleyen Direksiyon Eğitim Merkezi adayları arasında sizi de görmek temennisiyle saygılarımı sunuyor, başarılı ve mutlu bir yıl diliyoruz. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın