Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
OKMEYDANI AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON KURSU
Okmeydanı akıcı trafikte direksiyon kursu almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hepinizin bildiği gibi trafiğin akıcı ve yoğun olduğu yerler de araç kullanımı gerçekleştirmek bir hayli zor ve güç bir durum olmaktadır.
OKMEYDANI BAYAN HOCADAN DİREKSİYON EĞİTİMİ
Okmeydanı bayan hocadan direksiyon eğitimi alarak dilediğiniz gibi araç kullanabilme becerisine sahip olabilirsiniz. Bilmeniz gerekiyor ki ehliyet belgesine sahip olmak araç kullanmaya yetmeyecektir. Öyle ki sadece ehliyet belgenizin olması
OKMEYDANI DİREKSİYON DERSİ
Okmeydanı direksiyon dersi araç kullanımı konusunda her türlü bilgi ve beceriyi size öğretmek için oluşturmuş olduğumuz bir kurumdur. Birçok insan araç kullanmaktan korkabiliyor ve bundan dolayı trafiğin daha az hatta ve
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ OKMEYDANI
Özel direksiyon dersi Okmeydanı ile ehliyet sınavlarına hazırlanarak en iyi neticeleri alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki araç kullanabilmek için gerekli olan ilk şey ehliyet belgesi sahibi olmaktır. Fakat yalnızca ehliyet sahibi olmanız sizin
LEVENT BAYAN HOCADAN ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Özel, özverili ve dikkatli bir şekilde sürücü dersi alımlarında en önemli şey dersi alacağınız uzman eğitmenidir. Kurs alınacak eğitim hocasının olumlu yönleri, bu iş hakkında ki bilgisi ve deneyimi eğitimde oldukça önemlidir.
DÜZ VİTES DİREKSİYON DERSİ EYÜP
Tam donanımlı araç ve gereçlerle uzman ve deneyimli ekibimizde kursiyerlerimiz en iyi şekilde ders almaktadır. Eyüp gibi trafiğin yoğun olduğu bir yerde, Manüel vitesli arabaların, diğer otomatik vitesli arabalara göre manüel arabalar biraz daha zordur.
LEVENT AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ
Trafik canavarlarının bol olduğu ülkemizde araç kullanmak, kimselere çarpmadan sokakta yürümek veya otobüs durağına geldiğinde itilmekten inip binmek kadar zordur.
EHLİYET SINAVI LEVENT
Alınacak olan direksiyon dersi sayesinde hangi tarz araç olursa olsun fark etmez hepsi için özel olarak hocalar gerekli olan her türlü bilgiyi kişilere vermektedir.
EYÜP OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ
Bu yüzden direksiyon dersi alınması önemlidir. Çünkü direksiyon araba kullanmak çok hassasiyetlik isteyen bir şeydir yapılan araştırmaya göre, 70 kilometre hızla giderken 3 saniyelik gözünüzü yoldan ayırdığınızda tam 30
EYÜP AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ
Oluşan kazaların büyük çoğunluğu sürücülerin kullanım hataları ve çeşitli kullanım ihmallerinden meydana gelmektedir. Gittikçe ülkemizde artan araç sayısı nedeniyle trafik bölgeleri daha yoğun ve kalabalık hale gelmiş olmaktadır.
DİREKSİYON DERSLERİ MERTER
Eşiniz yoğun çalışıyor, eve geldiğinde de tekrar dışarı çıkmak çok zor geliyor ve siz istediğiniz yerlere gitmek için hep birilerini beklemek zorundasınız.
EYÜP BAYAN HOCADAN DİREKSİYON DERSİ
Bayanların araba kullanmasına tahammül yok. Bu zihniyetlerini de ya bayan sürücüyü sıkıştırarak ya da çok yakından takip ederek yansıtıyor sevgili tacizciler.Yurt genelinde araç kullanım sayısının artması sebebiyle bu tür yoğunlukların yaşanmasına normal olarak bakılıyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın