Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
HALKALI DİREKSİYON DERSİ
Halkalı direksiyon dersi ile iyi bir sürücü adayı olabilirsiniz. Bilinçli bir sürücü olmanız için ve ehliyet alma aşamalarından rahatlıkla geçebilmeniz için kesinlikle direksiyon dersi almanız gerekmektedir. Aldığınız direksiyon eğitimi trafik hayatınızı kolayla
OTOMATİK VİTES DİREKSİYON KURSU HALKALI
Otomatik vites direksiyon kursu Halkalı ile otomatik vitesli araçlar hakkında bilgi ve beceri sahibi olabilme imkanına artık sizler de sahipsiniz. Araba kullanmak zaten oldukça keyifli bir durum iken otomatik vitesle araç kullanmak bun..
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ HALKALI
Özel direksiyon dersi Halkalı sayesinde bir çok kişi istedikleri araç kullanım becerilerine ve tecrübelerine sahip olmuştur. Bir çok inanın çekindiği ve korktuğu bölgelerin başlı sebepleri trafikte yoğun ve kalabalık ortamların oluşuyor olmasıdır.
BAHÇELİEVLER BAYAN HOCADAN DİREKSİYON DERSİ
Bahçelievler Bayan Hocadan Direksiyon Dersi almak için kursumuzla irtibata geçebilir ve trafikte alınan sürücü eğitimlerine sizlerde katılabilirsiniz. Ülkemizde ehliyet, araç kullanmaya hak kazanmış kişilere verilen kimliktir.
BAHÇELİEVLER AKICI TRAFİKTE DİREKSİYON EĞİTİMİ
Bahçelievler akıcı trafikte direksiyon eğitimi merkezli eğitim veren kursumuz alacağınız tüm dersleri akıcı trafik üzerinde vermektedir. Türkiye de araç sayısı artması nedeniyle trafik bölgeleri daha yoğun olmaktadır.
BAHÇELİEVLER DÜZ VİTES DİREKSİYON DERSİ
Bahçelievler Manuel Vites Direksiyon Dersi merkezli eğitim merkezimiz sizler için hizmeti ayağınıza kadar getirdi.Eğitim almak için bizlerden hafta içi ve hafta sonu randevu alabilirsiniz. Günümüz teknolojisi arabalarda,
BAHÇELİEVLER OTOMATİK VİTES DİREKSİYON KURSU
Değerli öğrencilerimiz, öğrenci adaylarımız, yalnız sizin değil yanınızda taşıdığınız canlarında kıymeti oldukça çok fazladır. Bu nedenden dolayı direksiyon dersi almanız çok önemlidir. Fakat şunu da iyi bilmemiz gerekir ki sürücü eğitimi
DİREKSİYON DERSLERİ LEVENT
İhtiyaçlarınıza bağlı olarak iki pedallı, yani otomatik vitesli veya düz vitesli bir araçla Levent'te Direksiyon Dersi alma imkanı kurumuzda mevcuttur.
BAHÇELİEVLER ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Bahçelievler Özel Direksiyon Dersi uzman hocalarımızdan göreceğiniz eğitim sayesinde sizler de iyi bir sürücü adayı olabilirsiniz. Araç kullanma deneyimi kazanmak için bazen yakın çevremizde bulunan ve iyi araç sür
LEVENT OTOMATİK VİTES DİREKSİYON EĞİTİMİ
Araç sürüşü eğitimi özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan sürücüler için oldukça önemlidir. Yalnız sizin değil yanınızda taşıdığınız canlarında kıymeti oldukça fazladır.
LEVENT DİREKSİYON KURSU
Tüm evraklarınızın ve ehliyetinizin olması otomobiliniz ile trafiğe çıkabileceğiniz anlamına gelmez. Çünkü ehliyeti olduğu halde araç kullanım bilgisi oldukça zayıf sürücüler bulunmakta. Bunla birlikte birçok kişi ehliyeti olmasına rağmen içlerinde ki güvensizlik ve korkudan dola trafiğe adım dahi atmamıştır.
LEVENT DİREKSİYON DERSİ
Başarılı ve değerli öğrencilerimiz eğitim esnasında en önemli özellik gerçek araba motoru ile eğitim vermemizdir. Gerçek araba motoru ile verdiğimiz eğitim sayesinde özel direksiyon dersi alan öğrencilerimiz gerçek araba ve motor ile eğitimi alarak gündelik yaşamda karşılaşacakları motor ve benzeri arızalar için basit şekilde giderebilme kabiliyetine erişeceklerdir. 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın