Bayan Hocadan Di̇reksi̇yon Eği̇ti̇mi̇ Halkalı
Buradasınız: Anasayfa / Blog
22 Kasım 2023, Çarşamba
BAYAN HOCADAN DİREKSİYON EĞİTİMİ HALKALI
Evet direksiyon merkezi artık Halkalıda. Bayan Hocadan Direksiyon Eğitimi Halkalı olarak İstanbul da sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen sizin eksik olan yönlerinizi geliştirmek ve sizleri ehliyet sınavlarına hazırlamaktan oluşmaktadır.
BAYAN HOCADAN DİREKSİYON EĞİTİMİ HALKALI

BAYAN HOCADAN DİREKSİYON EĞİTİMİ HALKALI

Evet direksiyon merkezi artık Halkalıda. Bayan Hocadan Direksiyon Eğitimi Halkalı olarak İstanbul da sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen sizin eksik olan yönlerinizi geliştirmek ve sizleri ehliyet sınavlarına hazırlamaktan oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bayan eğitmenleri bulundurarak diğer kurs verenlerden bir adım daha önde olmaktayız. Bayan sürücü adaylarına ve eğitimlerine çok daha fazla önem veriyoruz. Çünkü bayan sürücüler genel olarak eksik almış oldukları direksiyon dersi ve dersleri dolayısıyla akıcı ve sık olan trafik ortamlarından büyük hatalar yapabiliyorlar. Neticesinde ise zor durumlar ile karşı karşıya gelebiliyor ve can ya da mal kaybına neden olabiliyorlar.

 

Elbette ki bayan sürücü adaylarını kötülemiyor yalnızca erkek sürücü adaylarına nazaran daha fazla ilgi ve sakinliği hak ettiklerini söylemekteyiz. Bu sebeplerden dolayı bayan kursiyerlerimizi araç kullanım konusunda yeterli direksiyon hakimiyeti ve bilgiye sahip yapmadan trafik bölgelerine çıkmalarına izin vermiyoruz. Böylece oluşabilecek trafik kazalarının ve can ya da mal kayıplarının önüne geçmeyi amaçlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda eksik olan tek şey direksiyon dersinin yetersizliği olmaktadır. Fakat artık sorun yaşamayın çünkü bu konuda sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm eksik yönlerinizi ele alarak gerekli olan tüm bilgileri direksiyon eğitmen hocalarımız ile sizlere aşılıyor ve bilgili hale getiriyoruz. Bayan sürücü adaylarımız ile bayan eğitmenlerimizi eşleştiriyor ve önce eksik yönlerini belirlemek için test sürüşleri yaptırıyor ya da çeşitli testlerden geçiriyoruz. Daha sonra test sonuçları neticesine bakarak sürücü adaylarımıza ait olan bir eğitim programı çıkartıyor ve adım adım tüm konuları ele alıyoruz. Bu sayede bayan sürücüler kendilerini daha rahat ve sakin hissediyor, eğitimlerine kendilerini tam kapasiteleri ile vererek gelişimde ilerliyorlar. Ayrıca bu eğitimler sayesinde direksiyon eğitimi alan sürücü adaylarımız araçlarına daha güvenli şekilde yaklaşıyorlar. Elbette ki bayanların korkulu rüyaları olan trafik bölgeleri de uzman eğitmen hocalarımız sayesinde son buluyor ve kendilerine olan güvenlerini tekrar kazanıyorlar. Bünyemizde bulunduruyor olduğumuz bayan direksiyon eğitmen hocalarımızın eğitim belgeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmaktadır.

 

Ayrıca bayan direksiyon hocalarımız dallarında kendilerini kanıtlamış, bir çok bayan ya da erkek sürücü adayına ehliyet belge sınavlarında yardımcı olarak istedikleri ehliyet belgesini en iyi dereceler ile kazanmalarına yardımcı olmuşlardır. İyi bir eğitim için bizi seçin ve bayanların da çok iyi bir sürücü olduğunu herkese gösterme fırsatına sahip olun. Bayan hocadan direksiyon eğitimi Halkalı olarak yirmi yılın tecrübesinden sizlerde faydalanmak için lütfen randevu talebinde bulununuz.Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere direksiyon dersi bay ve bayan hoca seçenekleriyle devam etmektedir. Profesyonel ellerden eğitim almak için lütfen 0212 5456667 numaralı telefondan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 
 

Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi,özel direksiyon dersi,direksiyon dersi fiyatı,

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın