Sultangazi Direksiyon Dersi

Sultangazi direksiyon dersi vererek sayısız sürücü veya sürücü adaylarının sorunlarını aşmasını sağlamıştır. Çünkü direksiyon dersi veren eğitmen hocalarının tamamı araç kullanımı konusunda ve sürücü adayları yetiştirme ile bilgi geliştirme konularına yıllarını vermiş olan deneyimli kişilerdir. Direksiyon dersi alan sürücü adayları eğitim almış oldukları eğitmen hocalar tarafından konuların en ince ayrıntısına kadar test edilmektedir. Daha sonrasında ise bu test sonuçları ele alınarak sürücü adaylarının eksik yönleri ele alınır. Bu ele alınan ve ortaya çıkan sonuçları ortadan kaldırmak amacıyla eğitim aşamaları başlamaktadır.

 

Bir çok insanın da bildiği gibi yolların kötü olması sürücü adaylarının araç kullanımı sağlarken daha korkak davranmalarına ve acaba araç kullanabilecek miyim? Sorusunu kendilerine sorarak heyecanlarını arttırmalarına sebep oluyor. Bundan dolayı da sürücülerin hata yapma oranları gözle görülür şekilde artıyor ve hatalar yapıldığı zaman da kazaların olma oranı haliyle artıyor. Çünkü bir çok sürücü adayı bu şekilde kaygan yada bozuk olan yollarda nasıl araç kullanımı gerçekleştirilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi değildir. Bu nedenden dolayı sürücülerin bu tür yollarda nasıl araç kullanmaları gerektiği hakkında bilgili sahibi olmaları gerekir. İşte tamda bu noktada Sultangazi direksiyon dersi devreye giriyor. Çünkü Sultangazi direksiyon dersi verirken sürücü adaylarının bu şekilde olumsuz etkileri olan yollarda nasıl araç kullanmaları gerektiği hakkında bilgiler ve deneyimler veriyor. Bunun yanı sıra sürücü adaylarının istekleri doğrultusunda düz vites araç kullanımı yerine otomatik vites araç kullanmak isteyenlere otomatik vites araç kullanımı üzerinde de özel direksiyon dersleri veriliyor. Hepimizin gördüğü gibi bayanların araç kullanım konusuna gösterdikleri ilgi her geçen gün gözle görülür şekilde artış sağlıyor. Lakin bir çok bayan araç kullanım adayı erkek direksiyon eğitmen hocalarından direksiyon kursu almaktan çekiniyor ve bu sebepten dolayı isteklerini ertelemek hatta ve hatta vazgeçmek zorunda kalıyorlar.

 

Sultangazi direksiyon dersi ise bayan sürücü adaylarının kendilerini daha güvende ve iyi hissetmeleri amacıyla bünyelerinde birden fazla bayan direksiyon eğitmen bulunduruyor. Şüphe duymayın çünkü bayan eğitmen hocalarımızın hepsi en az erkek direksiyon eğitmen hocalarımız kadar dalları üzerinde uzman ve oldukça tecrübe sahibi kişiler olmaktadır. Bunun yanı sıra bayan eğitmen hocaların, iyi araç kullanımı gösteren sürücü adayları ve direksiyon hakimiyeti konusunda bir hayli başarılı olan bayan sürücüleri yetiştirme konusunda ki oran seviyeleri bir hayli yüksek olmaktadır.

Sultangazi Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi,