Şişli Direksiyon Eğitimi

Direksiyon eğitimi Şişli merkezinde yoğun akıcı trafikte sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Sürüş eğitimi derslerinde, önemli olan bir husus da; süreceğiniz aracın dinamiklerini tanıma, tecrübe etme, sürüş eyleminde koordineli bir uygulama zamanını ve sırasını bilmek, ayırt edebilme konularının içinde yer alır. Araç sürerken koordinasyon çok önemlidir. Birden fazla organın uyum içerisinde çalışması gerekir. Sürüş eylemini yerine getirecek organlar arasında yeterli derecede koordinasyon sağlanamıyorsa direksiyon dersi başarılı geçemez.

 

 

Diğer becerilerde de olduğu gibi, sürüş becerileri konusu, insanların algılarının yeterlilik düzeyleri arasında çok önemli farklılıklar vardır. Sürüş derslerindeki bu farklılıklar, öğrenme sürecini kısaltmayı yada biraz daha uzamasını sağlar. Bu tür durumlar öğrenciler yönünden eksiklik olarak algılanmamalıdır. Kişinin sürüş becerisine olan yatkınlığı, psikolojik durumu, stresi ve heyecanı bu süreçte etkisi olabilir. Kurs almış olan öğrenci gelişmelerini uzman eğitmeninin size aktarması gerekmektedir. Özel direksiyon dersi sırasında alıcağınız teoriler test sürüşlerinde uygulamalarla beraber verilmelidir. Tüm gerekli olan eğitim eksikliğinizi, bizlere ulaşarak giderebilirsiniz.

 

Hakimiyet geliştirme süresinin, acemilik döneminden ustalık dönemine geçiş belirtileri vardır. Bunları sizlere şöyle sıralayabiliriz;

*Sürücü Rahatlığı

*Sürüş becerilerinin geliştirilmesi

*Sürüş sırasında, zihinsel çabaların azalması

*Sürüş esnasında ki stresinin ortadan kalkması

*Öğrencinin sürüş eylemine olan bakış açısı

Bu süreçlerin dikkatli, düzenli olarak çalışma ve iyi bir eğitmen yardımıyla geçilmesi gerekir. Aksi halde çeşitli sorunlar oluşabilir ve bunlar sürücülerde kalıcılık sağlayabilir.

 

Doğru araç sürme alışkanlıkları edinmek, tehlikeleri ve kazaları en az seviyeye indirmek için iyi bir sürüş eğitiminden geçer. Dallarında uzman olan eğitmenlerden direksiyon dersleri almanız sizin için daima olumlu yönde gelişmenizi sağlar. Çünkü iyi bir direksiyon eğitmeni öğrencisine güven ve inanç vererek yaklaşır. Araç sürmeyi yeni öğrenmeye başlayan bir kursiyerin, uzman bir direksiyon eğitmeni tarafından eğitildiğini biliyor olması, öz güven açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu durumun en temel sebebi ise, öğrencinin bu bilgileri daha bilgili ve daha güvenli bir kişiden öğrendiğini hissetmesidir. Bu sayede, öğrenciler her zaman öğrenmiş oldukları doğru bilgileri uygulamaya çalışacak ve kendilerini daima iyi yönde geliştirmeye devam edeceklerdir. Şişli direksiyon eğitimi sırasında sadece araç kullanmayı değil trafikteki uymanız gereken kurallarıda öğreneceksiniz.

Şişli Direksiyon Eğitimi
Anahtar Kelimeler: Şişli direksiyon eğitimi,Şişli akıcı trafikte direksiyon dersi,otomatik vites direksiyon dersi,şişli sürücü kursu,şişkli ehliyet kursu,şişli sürücü eğitimi,şişli direksiyon kursu,şişli direksiyon eğitimi,şişli direksiyon dersi,