Mecidiyeköy Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi mecidiyeköy merkezinde başlayıp tüm bölümleri içerinde verilmektedir.Derslerimizdeki en önemli özellik gerçek araba sürüşü ile eğitim vermemizdir. Gerçek araç ile verdiğimiz eğitim sayesinde ders alan öğrencilerimiz gerçek araba kullanmak için gündelik yaşamda karşılaşacakları motor ve benzeri arızalar için basit şekilde giderebilme kabiliyetine erişeceklerdir. Mecidiyeköy'de eğitim veren hocalarımız, dallarında gayet başarılı ve uzman eğiticilerden oluşmaktadır. Yandaki kırmızı yazıya basarak bayan hocadan ders almak ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.  Mecidiyeköy Direksiyon Dersi sırasında kursiyerlerimize uzman hocalar tarafından ilk yardım eğitimi de verilmektedir, ilk yardım eğitimi günümüzde muhakkak öğrenilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu düşünmekteyiz. Bizler sadece öğrencilere araba kullanmayı değil normal hayatlarında da basit sağlık ve ilk yardım konuları hakkında bilgi ve eğitim vermekteyiz.


Öğrencimizin aldığı bu eğitimler sayesinde, kazandığı bilgileri pratik şekilde anlayabilmek için uzman eğitmen hocamız eşliğinde özel trafik alanlarında test sürüşlerimiz yapılmaktadır. Test sürüşleri sadece araba sürme hakkında değil, öğrencinin aldığı tüm eğitim hakkında tekrarlı olarak yinelenerek e iyi şekilde bir araba kullanıcısı olmasını sağlıyoruz. Sürücü adayları eğitim süresi boyunca bir çok testlere tabii tutularak bilgileri geliştirilerek başta kalabalık sokak ve trafik kuralları olmak üzere, kapsamlı bilgiler sunuyoruz, özellikle bu semt trafiğinin yoğunluğunu düşündüğümüzde kurs eğtimi alma konusunda çok titiz davranmamız gerektiğini görebiliyoruz. 


Özel direksiyon dersi alan kursiyerlerimiz araca hakimiyet tecrübesini geliştirmek için farklı trafik ve yoğun araç trafiği olan yerlerde trafiğe sokularak bilgisini test ediyoruz. Bizden aldığı trafik dersleri sayesinde öğrencilerimiz eğitim sonunda sınavlarında üstün başarı göstererek hak ettikleri belgeyi alabilmektedirler. Bizimle irtibat kurarak bayan hocadan direksiyon dersi alabilirsiniz. 

 

Bizden alacağınız eğitim ile; 

*Araç kullanma konusunda kendinize olan güvensizliğinizi ortadan kaldıracak, araç sürmenin keyfine varacaksınız.

*Kullanmak istediğiniz arabanın tüm işlevlerini ve tüm özelliklerini kavrayabileceksiniz.

*Aldığınız eğitim sayesinde trafik içinde hiç heyecanlanmadan arabanın tüm kontrol mekanizmasını kullanabileceksiniz, örneğin; manevra, kalkış, durma yoğun trafik ve sayamadığımız birçok önemli konuda eğitimli olacaksınız.

*Sürüş esnasında ansızın karşınıza çıkacak olan bazı etkenlere karşı hazırlıklı olmayı ve doğru refleks hareketini yapabilme tecrübesini kazanacaksınız.

*Güvenli sürüş ve trafik levhaları dışında aracınızın daha ekonomik yakıt tüketmesi için gereken donanıma sahip olabileceksiniz.

Mecidiyeköy Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: Mecidiyeköy direksiyon dersi,Mecidiyeköy özel direksiyon dersi,direksiyon dersi Mecidiyeköy,mecidiyeköy'de direksiyon kursu,mecidiyeköy'de direksiyon dersi,mecidiyeköy sürücü kursu,mecidiyeköy direksiyon kursu,trafikte direksiyon dersi,trafikte direksiyon kursu,trafikte sürücü eğitimi,mecidiyeköy sürücü eğitimi,