Levent Direksiyon Dersi

Başarılı ve değerli öğrencilerimiz eğitim esnasında en önemli özellik gerçek araba motoru ile eğitim vermemizdir. Gerçek araba motoru ile verdiğimiz eğitim sayesinde özel direksiyon dersi alan öğrencilerimiz gerçek araba ve motor ile eğitimi alarak gündelik yaşamda karşılaşacakları motor ve benzeri arızalar için basit şekilde giderebilme kabiliyetine erişeceklerdir. Levent Direksiyon Dersi veren hocalarımız, dallarında gayet başarılı ve uzman eğiticilerden oluşmaktadır. Direksiyon eğitimi sırasında kursiyerlerimize uzman hocalar tarafından ilk yardım eğitimi de verilmektedir, ilk yardım eğitimi günümüzde muhakkak öğrenilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu düşünmekteyiz. Bizler sadece öğrencilere araba kullanmayı değil normal hayatlarında da basit sağlık ve ilk yardım konuları hakkında bilgi ve eğitim vermekteyiz.

 

Değerli Öğrencimizin aldığı bu önemli eğitimler sayesinde, kazandığı bilgileri pratik şekilde anlayabilmek için uzman eğitmen hocamız eşliğinde özel trafik alanlarında test sürüşlerimiz yapılmaktadır. Test sürüşleri sadece araba sürme hakkında değil, öğrencinin aldığı tüm eğitim hakkında tekrarlı olarak yinelenerek e iyi şekilde bir araba kullanıcısı olmasını sağlıyoruz. Sürücü adayları eğitim süresi boyunca bir çok testlere tabii tutularak bilgileri geliştirilerek başta kalabalık sokak ve trafik kuralları olmak üzere, kapsamlı bilgiler sunuyoruz, özellikle Levent trafiğinin yoğunluğunu düşündüğümüzde sürücü eğitimi alma konusunda çok titiz davranmamız gerektiğini görebiliyoruz.

 

Eğitim ve Öğretim alan kursiyerlerimiz araca hakimiyet tecrübesini geliştirmek için farklı trafik ve yoğun araç trafiği olan yerlerde trafiğe sokularak bilgisini test ediyoruz. Bizden aldığı trafik dersleri sayesinde öğrencilerimiz eğitim sonunda sınavlarında üstün başarı göstererek hak ettikleri belgeyi alabilmektedirler. Bizimle irtibat kurarak bayan hocadan direksiyon dersi alabilirsiniz.

Bizden alacağınız Levent direksiyon dersi ile;

-Güvenli sürüş ve trafik levhaları dışında aracınızın daha ekonomik yakıt tüketmesi için gereken donanıma sahip olabileceksiniz.

-Aldığınız eğitim sayesinde trafik içinde hiç heyecanlanmadan arabanın tüm kontrol mekanizmasını kullanabileceksiniz, örneğin; manevra, kalkış, durma yoğun trafik ve sayamadığımız birçok önemli konuda eğitimli olacaksınız.

-Araç kullanma konusunda kendinize olan güvensizliğinizi ortadan kaldıracak, araç sürmenin keyfine varacaksınız.

-Kullanmak istediğiniz arabanın tüm işlevlerini ve tüm özelliklerini kavrayabileceksiniz.

-Sürüş esnasında ansızın karşınıza çıkacak olan bazı etkenlere karşı hazırlıklı olmayı ve doğru refleks hareketini yapabilme tecrübesini kazanacaksınız.

Levent Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: Levent direksiyon dersi,otomatik vites direksiyon dersi,direksiyon kursu,sürücü kursu,özel direksiyon dersi levent,