Kağıthane otomatik vites direksiyon dersi

İstanbul’un yoğun olan Kağıthane ilçesinde otomatik vites özel direksiyon dersi almak istiyorsunuz. Kağıthane’deki sürücü kurslarını gezmeye başladınız. Malum çoğu sürücü kursunda otomatik vitesli araç bulunmuyor. Bazı sürücü kursunda buldunuz fakat onlarında otomatik vitesli araç için istediği ders ücreti size pahalı geldi. İnternetten araştırmaya karar verdiniz.Yandaki linkin üzerine tıklayarak bayan hocadan ders konusunu okuma şansınız olucaktır. İnternete Kağıthane otomatik vites direksiyon dersi yazdınız. Direksiyon merkezi karşınıza geldi ve telefonla iletişime geçip ders almak istiyorum fiyat nedir acaba dediniz ve uygun fiyat alınca şaşırdınız. Evet bizde sürücü kursuyuz fakat pahalı direksiyon kursu almanıza biz de karşıyız.

 

Kurumsal kişiliğimiz ticaretten çok eğitimin daha önemli olduğuna inanan düşüncelerimiz eşliğinde sizlerin kurallara uyan hoşgörülü birer sürücüler haline getirmeyi amaçlıyoruz. Otomatik vitesli bir araç aldığınızda otomatik aracın rahatlığını ve kolaylığının farkına varacaksınız. Kâğıthane’nin dar ve yokuşlu sokak ve caddeleri sizin için sorun olmaktan çıkacak ve korkularınızdan kurtulacaksınız. Otomatik vitesle direksiyon dersinizi bay ve bayan hoca eşliğinde Kâğıthane’de sık kullanacağınız güzergahlar üzerinde olup pratik yaparak korku ve endişelerinizden çok kısa sürede kurtulup trafikteki yerinizi rahatça alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi otomatik vites araçlarda debriyaj pedalı olmadığı için daha konforlu ve aracın kontrolü sizde olacağı araba sizi değil siz aracı kullanacaksınız. Uzman direksiyon öğretmenlerimiz otomatik vitesli araçta direksiyon eğitimi alırken aracı tanıtıp bilgilerinizi arttıracaklardır.

 

Otomatik vitesli araçlarda sırasıyla D,R,P,N gibi harfler olmak üzere dört değişik vites seçeneği bulunmaktadır. Sırasıyla bahsedelim biraz. D harfi otomatik vitesli aracın ileriye doğru gitmesini sağlayan bölümdür. R harfi otomatik vitesli aracın geri geri gitmesini sağlamaktadır. P harfi otomatik araçta park konumuna getirmek için kullanılır. El freni yerine kullanılabilir ancak işimizi garantiye almak için el frenini her zaman çekmek önemlidir. P harfine vitesi almadan önce el frenini çekinki aracın yükünü direk park konumuna yüklemeyelim. N harfine gelince aracın kontağı açık fakat bekleme konumunda atacağımız vitestir. Örnek olarak kırmızı ışık yandı bekliyoruz. N harfine alarak aracın şanzımanına yüklenmemiş oluruz.

 

El freninden bahsederken bir çok öğrencimiz el frenini çekerken düğmeye basarak kaldırmaya çalışmasıdır. Aracın el freni böylece zarar görmüş oluyor. Doğru şekilde yapmak için el freni üzerindeki düğmeye basmadan yukarı çekmemiz gerekmektedir. Bunun gibi bir çok konuyu kağıthane otomatik vites direksiyon dersi alırken hocalarımız sizlere bahsedecektir. Bizlere ulaşmak için internetten kağıthane otomatik vites direksiyon dersi yazarak bizlere ulaşabilirsiniz. Keyifli sürüşler diler en kısa zamanda sizleride aramızda görmekten memnunluk duyarız. İletişim için 0212 545 66 67 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kağıthane otomatik vites direksiyon dersi
Anahtar Kelimeler: Kağıthane direksiyon dersi,Kağıthane Direksiyon Kursu,Kağıthane özel direksiyon dersi,kağıthanede direksiyon kursu,kağıthanede sürücü kursu,kağıthane sürücü kursu,kağıthane sürücü eğitimi,kağıthane direksiyon eğitimi,trafikte sürücü eğitimi,trafikte direksiyon eğitimi,trafik eğitimi,otomatik vites sürücü kursu,otomatik vites sürücü eğitimi,