Kağıthane Direksiyon Dersi

Kağıthane bölgesinde ikamet ediyorsunuz veya iş yeriniz bu bölgede ve direksiyon dersi almaya karar verdiniz. İnternete girip kağıthane direksiyon dersi yazdınız.. Karşınıza yüzlerce memnun öğrenci yetiştirmiş direksiyon merkezi çıktı. Direksiyon eğitimi almak istediğinizi söylediniz. Merak etmeyin artık uzman öğretmenler eşliğinde alacağınız direksiyon eğitiminin ilk adımını atmış oldunuz.

 

Direksiyon kursu veren hocalarımız sizleri kağıthane bölgesine gelip aldıktan sonra sadabat caddesindeki direksiyon eğitimi verdiğimiz çalışma alanına götürüp ilk dersine burada başlayabilirsiniz. Manuel vitesle kağıthane direksiyon kursu alacaksanız ilk olarak düz yol durma kalma işlemi daha sonra yokuşta durma ve kalma çalışması yapıp ayak hızlandırma işlemi başlamış olacaktır. Daha sonra artık sıra vites değiştirme hareketleri başlayacaktır. Manuel vitesli araçlarda debriyaj ve vites arasındaki sıkı dostluğu uzman direksiyon hocalarımız teknik bilgilerle öğretmeye başlayacaklardır.

 

Kısa bir yapılan pratikten sonra şaşırmaya başlayacaksınız. Hocam bu iş bu kadar kolaymıydı diyeceksiniz. Ama biz sürücü kursunda böyle öğrenmedik. Evet öğrenmediniz çünkü bir araca üç veya dört kişi bindiniz. Bir yandan direksiyon hocanız neler yapmanız gerektiğini konuşup anlatırken arka koltukta oturan diğer öğrenciler sürekli konuşuyorlar. Beynimiz bölünmeye başladı. Bir kulağımız hocada diğer kulağımız arkada oturan öğrencilerin konuşmalarına gidiyor. Ve aldığınız direksiyon kursu boşuna gitti. Başka bir örnek araçta tek kişisiniz fakat direksiyon hocanız sizden önce dört beş öğrenci çalıştırmış ve yorgun düşmüş. Artık süre bitsede eve gitsek mantığında davranmaya başladı ve yine sizin direksiyon eğitiminiz boşa gitti.

 

Bunları nerden mi biliyoruz. Kağıthane özel direksiyon dersi için gelip eğitim alan öğrencilerimizden duyuyoruz. Eğitim esnasında hocam sizlerin verdiği direksiyon dersi inanınki çok farklı. Çok memnunuz teşekkür ederim diyen yüzlerce memnun kalmış öğrencilerimizden duyduğumuz sözler. Eğitmen hocalarımızın sayısının fazlalığı sayesinde daha bilinçli saygılı ve en önemlisi öğrenciye değer veren kişilerdir. Sizlerde internete girip kağıthane direksiyon dersi yazarak bizlere ulaşabilirsiniz. Eğitimin ışığı yolunuzu aydınlatsın. Direksiyon eğitim merkezi olarak kazasız ve güvenli bir sürüş dileriz. Lütfen iletişim için 0212 545 66 67 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu direksiyon dersi alabilirsiniz. Malum hafta sonları daha yoğun olmaktayız. Eğer sizlerde hafta sonu direksiyon eğitimi almak isterseniz bir iki gün öncesinden telefonla iletişime geçip randevu alınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kağıthane Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: Kağıthane direksiyon dersi,Özel Direksiyon Dersi Kağıthane,Kağıthane Direksiyon Eğitimi,kağıthane sürücü kursu,kağıthane sürücü eğitimi,kağıthanede sürücü kursu,kağıthanede sürücü eğitimi,kağıthanede direksiyon dersi,kağıthanede direksiyon eğitimi,bayan hocadan direksiyon,bayan hocadan sürücü,bayan hocadan trafik,trafik eğitim,trafik dersi,kağıthane ehliyet sınavı,