Haznedar Direksiyon Dersi

Direksiyon dersi veren hocaların tamamı trafik içerisin de eğitime ve sürücü adayları yetiştirme konusuna yıllarını vermiş kişilerdir. Direksiyon dersi alan kişiler eğitim aldıkları uzman hocalar tarafında en ince ayrıntıya kadar test edilmektedir. Daha sonra test sonuçları ele alınarak, kişilerin eksiklikleri ortaya çıkmakta ve bu eksiklikleri bitirmek amacıyla eğitime başlanmaktadır. Amacımız, daha iyi araç kullanan sürücüler yetiştirmektir.

 

Haznedar direksiyon dersi vererek birçok sürücü ve ehliyet alaca sürücü adayının sorunlarını aşmasını sağlamaktadır. Herkesin bildiği gibi yolların ve asfaltın kötü olması sürücülerin arabayı kullanırken daha temkinli olmalarına ve ‘’Acaba hata yapar mıyım?’’ sorusu ile kendi dikkatlerini dağıtmalarına neden olurlar. Bu nedenle hata yapma yüzdesi artmakta, hata yapılınca da kaza olma oranı hayli yüksektir. Çünkü birçok sürücü bu tür bozuk veya kaygan yollarda nasıl araç kullanması gerektiğini bilmemektedir. Bu yüzden böyle sorun yaratabilecek yol şartlarında araç kullanırken neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Haznedar direksiyon dersi olarak öğrencilerimize bu tür yollar da nasıl araç kullanması gerektiği hakkında bilgiler ve deneyimler vermekteyiz. Ayrıca kursiyerlerimizin istekleri üzerine düz vites araç kullanmak yerine otomatik vites araç kullanmak isteyenlere, otomatik vites araç kullanımı hakkında direksiyon dersleri de vermekteyiz.

 

Hepimizin bildiği gibi bayanların araç kullanımına gösterdikleri ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Fakat birçok bayan sürücü adayı erkek hocadan direksiyon kursu almaktan çekindiği için isteklerini geri çekmek zorunda kalıyor. Bizler bayan kursiyerlerimizin daha iyi ve daha rahat bir eğitim almaları amacıyla bünyemizde birden fazla bayan direksiyon eğitim hocası bulundurmaktayız. Bayan hocalarımızın hepsi en az erkek eğitim hocalarımız gibi dallarında uzman ve oldukça bilgi sahibi kişilerdir. Ayrıca bayan eğitmenlerimizin, iyi araç kullanan sürücüler ve direksiyon hakimiyetinde oldukça başarılı olan bayan sürücüler yetiştirebilme konusunda ki oranları hayli yüksektir. Kursiyerlerimizin yoğun bir iş trafiği yada okul saatleri, dershane çıkış saatleri gibi sorunları olabiliyor. Ancak biz öğrencilerimizin boş vakitlerine göre kurs gün ve saatlerini ayarlıyoruz. Siz yeter ki ders almak isteyin.

Haznedar Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi,