Hakkımızda

 

Direksiyon dersi veren eğitim merkezimiz yirmi beş yılı aşkın bir süre önce kurulmuştur. Kurulmamızdaki amacımız ticaretten daha ziyade öğrenciye nasıl daha fazla katkı sağlarız düşüncesiyle işlmektedir.

Uzman hocalarımızın hepsi üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca aktif bir şekilde eğitim sektörünün içerisinde yetişmiş kişilerdir. Bu sayede öğrenci psikolojisinden anlayan ve öğrencinin araç kullanma konusunda nasıl daha kolay anlayacağını bilen bir eğitim vermektedirler.

Özel direksiyon dersi vermek kolay bir iş değildir. Trafikte diğer araçlara ayak uydurmaya çalışırken saygısız sürücüler karşımıza çok çıkmaktadırlar. İşte burda devreye uzman direksiyon hocaları girmektedir. Öğrencinin korkularını azaltarak trafiğe adapte olmasını sağlayarak korkularını bastırıp kısa süre içerisinde trafikteki yerinizi almanıza yardımcı olucaklardır.

Hafta içi ve hafta sonu direksiyon dersleri devam etmektedir.Sizlerde sektöründe lider firma olan Direksiyon Merkezini arayarak randevu alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: direksiyon merkezi,direksiyon kursu,özel direksiyon kursu,bayandan direksiyon kursu,sürücü kursu,özel sürücü kursu,direksiyon dersi,özel direksiyon dersi,trafik dersi,trafik kursu,özel trafik dersi,özel şöförlük dersi,özel şöförlük kursu,özel şöförlük eğitimi,direksiyon sınavı,ehliyet sınavı,ehliyet testi,direksiyon sınavını geçmek,direksiyon sınavını kazanmak,trafikte araba kullanmak,