Güngören Direksiyon Kursu

Güngören direksiyon kursu olarak , Bu eğitimler sayesinde kursiyerlere araç kullanımı ve ilk yardım konularında bilgiler verilmektedir. Direksiyon dersi veren hocalarımız, dallarında gayet başarılı ve uzman eğiticilerden oluşmaktadır. Öğrencilere sadece araç kullanımı hakkında değil, günlük yaşantılarında, herhangi bir kaza anında olaşabilecek yaralanmalara ve yaralılara ilk müdahale nasıl yapılır? Gibi birçok eğitimi de bilgilerine sunmaktadır. Böylece kursiyerler geriye kalan yaşamlarında araçlarını çok daha güvenli ve bilgili kullanabilmektedir.

 

Kursiyerlerimiz uzman ekibimiz tarafından verilen bu eğitimler sayesinde, kazandığı bilgileri daha iyi anlayabilmeleri için uzman eğitmen hocamız tarafından özel trafik alanlarında test sürüşlerimiz yapılmaktadır. Test sürüşleri sadece araba sürme hakkında değil, öğrencinin aldığı tüm eğitim bilgileri dahilindedir. Sürücü adaylarını eğitim süreleri boyunca birden fazla teste tabii tutarak bilgilerini geliştirmeyi sağlıyoruz. Bunun için öğrencimiz gerekli bilgileri aldıktan ve bir takım testleri geçtikten sonra, uzman eğitmen hocamız tarafından kalabalık sokak ve trafik bölgeleri hakkında bilgi sahibi ediniliyor. Daha sonra yanında en az bir eğitmen olmak şartıyla güvenli ve donanımlı araçlarımızda, yoğun ve akıcı trafik bölgelerinde araç kullanarak kendilerine olan güvensizliklerini ortadan kaldırıyorlar. Direksiyon ve araca hakimiyet konusunda yetersiz bulunan öğrencilerimiz isterlerse bizimle irtibat kurarak özel direksiyon dersi alabilmektedir. Ayrıca bayan kursiyerlerimizin kendilerini daha rahat, güvenli ve iyi hissetmeleri için bayan hocadan direksiyon dersi alabilmeleri de mümkün olmaktadır.

 

Bizden alacağınız direksiyon kursu ile;

 

*Sürüş deneyiminiz artacak, bol pratik yapacak ve sevdiklerinizle güven içinde istediğiniz yerlere gidip onları gezdirebileceksiniz.

 

* Alacağınız direksiyon eğitimi ile en güvenli, ucuz ve ekonomik, en kısa zamanda kaliteli eğitimlerle yoğun trafikte yerinizi alın.

 

*Aldığınız eğitim sayesinde trafik içinde hiç heyecanlanmadan arabanın tüm kontrol mekanizmasını kullanabileceksiniz, örneğin; manevra, kalkış, durma yoğun trafik ve sayamadığımız birçok önemli konuda eğitimli olacaksınız

 

*Gündelik yaşamda karşılaşacak motor ve benzeri arızaları en basit şekilde giderebilme kabiliyetine ulaşacaksınız.

 

*Güvenli sürüş ve trafik levhaları dışında aracınızın daha ekonomik yakıt tüketmesi için gereken donanıma sahip olabileceksiniz.

Güngören Direksiyon Kursu
Anahtar Kelimeler: Güngören Direksiyon Kursu,sürücü kursu Güngören,güngören ehliyet kursu,güngören direksiyon dersi,özel direksiyon dersi Güngören,direksiyon dersi fiyatları Güngören,