Ehliyet Sınavı Kağıthane

Kağıthane bölgesinde ehliyet sınavına gireceksiniz. 2017 ehliyet sınav tarihleri;

11 Şubat 2017 Cumartesi

20 Mayıs 2017 Cumartesi

29 Temmuz 2017 Cumartesi

07 Ekim 2017 Cumartesi

23 Aralık 2017 Cumartesi olmak üzere milli eğitim bakanlığı ehliyet sınav tarihleri tablodaki gibi açıklamıştır. İlk olarak Güngören ilçesinde elektronik sınav geçen haftalarda yapıldı. Ehliyet sınavı için Güngören ilçesindeki okullarda yapılan elektronik sınav gayet başarılı bir şekilde yapıldı. Böylece artık daha hızlı ve sistematik bir sınavın ilk adımları atılmış oldu. Ehliyet sınavları yapıldıktan sonra başarılı olan öğrenciler direksiyon sınavına girmeyi hak ederler.

 

Direksiyon sınavı otuz dakika üzerinden yapılmakta olup sınavı başarıyla geçen öğrenciler on beş gün içerisinde sertifikalarını sürücü kursundan alarak emniyet müdürlüğünden ehliyetlerini çıkarmak için başvuru yapabilmektedirler. Direksiyon sınavından kalan öğrenciler on beş gün sonra tekrar direksiyon sınav harcını yatırdıktan sonra direksiyondan sınava tekrar girebilmektedirler.

 

Ehliyet sınavı için Kağıthane bölgesinde sürücü kursuna yazıldınız fakat aldığınız direksiyon dersi sizi pek tatmin etmediyse eğitimde uzman kadrosuyla sizlere yardımcı olmak için kurulan kurumumuzdan yardım alabilirsiniz. İddialıyız direksiyon ve ehliyet sınavından geçmeyi garanti ediyoruz.

Sürücü Kursuna Kayıt İçin Gerekli Evrak:

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Evvelce alınmış başka bir sınıf sürücü belgesi var ise fotokopisi Öğrenim Belgesi (Diploma, öğrenci belgesi, çıkış belgesi, 5 Adet Biyometrik Fotoğraf, Yetkili özel veya devlet hastanesinden sürücü olur raporu bunları tamamlayarak sürücü kursuna başvuruda bulunabilirsiniz.

Ehliyet Sınavı Kağıthane
Anahtar Kelimeler: ehliyet sınavı,direksiyon sınavı,sürücü sınavı,ehliyet testi,sürücü testi,direksiyon testi,ehliyet sınavı ne zaman,2017 ehliyet sınavı tarihleri,2017 direksiyon sınavı tarihleri,direksiyon sınavı ne zaman,ehliyet sınavı soruları,ehliyet testi soruları,sürücü testi soruları,sürücü sınavı soruları,direksiyon sınavı soruları,ehliyet kursu için gereken,sürücü kursu için gereken,ehliyet sınavı için gereken,