Ehliyet Sınavı Bakırköy

Günümüzde ehliyet sınavı soruları zor bir kategori içerisinde değildir. Genellikle sınava giren öğrenciler sağlık bilgisi sorularında daha çok zorlanmaktadır.

Aslında eski ehliyet sınavında sorulan soruları çözmek sürücü adaylarına oldukça katkı sağlamaktadır. Çünkü çıkmış sınav soruları bir döngü içerisinde tekrar sorulup sürücü adaylarının önüne gelmektedir. Düzenli ve sistemli bir çalışmanın ardından çözeceğiniz çıkmış ehliyet sınavı soruları ile sınavdan geçmek sizler için oldukça kolay bir lokma olacaktır.

2017 yılında yapılacak Ehliyet sınavı takvimi şöyledir;

  1. 11 Şubat ehliyet sınavı

  2. 20 Mayıs ehliyet sınavı

  3. 29 Temmuz ehliyet sınavı

  4. 07 Ekim ehliyet sınavı

  5. 23 Aralık ehliyet sınavı

2017 yılında ilk ehliyet sınavı görüldüğü gibi Şubat ayında başlayacak olup sırasıyla Mayıs, Temmuz, Ekim ve Aralık ayı içerisinde olacaktır. Elektronik ehliyet sınavı uygulanan illerde teorik sınav için artık beklemeye gerek kalmamıştır.

Ehliyet sınav tarihlerine bakıldığında en uzun dönem Şubat ayı ile Mayıs ayı arasındaki tarih en uzun ehliyet sınavı tarihidir. Pilot illerde uygulanmaya başlayan elektronik ehliyet sınavı onbeş günde bir yapılmaktadır. Ehliyet sınavları biter bitmez sonuçlar hemen açıklanmakta olup hemen arkasından gelen direksiyon sınavına girilebilmektedir. Direksiyon sınavı iki ile üç hafta içerisinde yapılmaktadır.

Ehliyet Sınavı Bakırköy
Anahtar Kelimeler: ehliyet sınavı,ehliyet testi,ehliyet sınavı soruları,ehliyet testi soruları,ehliyet almak zor mu,ehliyet sınavı zor mu,,