Direksiyon Sınavı Kağıthane

Kağıthane bölgesinde ehliyet almak için sürücü kursuna yazıldınız. Ancak sürücü kursunda direksiyon sınavı için fazla ders alamadınız veya aldığınız direksiyon dersi size az geldi. Sürücü kursunda ehliyet sınavı için fazla bir ders gösterilmemektedir. Çünkü her kalan öğrenciden iki yüz elli lira gibi 2017 yılı için geçerli direksiyon sınav harcı olarak ücret istenmektedir. Kursların bu ücret alma olaylarından dolayı eğitim kalitesi oldukça düşmektedir. Kağıthane bölgesinde direksiyon sınavı yapılan alan Hamidiye Mahallesi, Anadolu Caddesi üzerinde yapılmaktadır. Direksiyon sınavına Kağıthane bölgesinde girecek sürücü adaylarını kendilerinin direksiyon sınavına gireceği alanda çalıştırıyoruz. Direksiyon sınavında yapılması gereken tüm çalışmaları sizlere uzman öğretmenler eşliğinde birebir uyguluyoruz. Yirmi beş metre geri gelme, iki duba arası paralel park, yokuş kalkışı, araç bilgilendirmesi gibi tüm ehliyet sınavı sırasında sorulacak ve uygulanacak çalışmaları sizler için öğretiyoruz.

 

Özel direksiyon dersi veren eğitim kurumumuza gelen öğrencilerimiz girecekleri direksiyon sınavı ile ilgili tüm çalışmaları yapmakta olup ehliyet sınavından geçmelerini garanti ediyoruz. Kağıthane direksiyon sınavı olayını geçmek için neler yapmanız lazım. Direksiyon sınavı artık 35 dakika sürmektedir. İlk 5 dakikasında araç tanıma ile ilgili sorular sorulmaktadır. Aracın iç donanım ve motor kısımlarından soru sorulacak sorulardan 5 tanesine cevap veremeyenler sınavdan başarısız sayılacaktır.

 

Aracınızın kapısını sol elle açarak sağ ayağınızla giriş yapınız. Araca binerken arkanızdan gelen bir araç varsa onu görebilmeniz içidir bu vesileyle olası kazalarda yaralanma riski ortadan kalkar. Sınav giriş belgenizi ve nüfus cüzdanınızı komisyon başkanına vererek imza tutanağını imzalayınız. Aynaları, koltuğu kendinize göre ayarladıktan sonra mutlaka emniyet kemerinizi takınız. Vites takılı durumdaysa, debriyaja basarak boşa alınız. Debriyaja basılı konumdayken kontağı çevirip araç çalışmaya başladıktan sonra anahtarı basmayı bırakınız. Gideceğiniz yöne göre sinyalinizi veriniz, frene basarak el frenini indiriniz. Ayağınız sonuna kadar debriyaja basılı haldeyken vitesi 1’e takarak kalkışınızı yapınız.

Direksiyon Sınavı Kağıthane
Anahtar Kelimeler: ehliyet sınavı,ehliyet kursu,ehliyet dersi,ehliyet testi,2017 ehliyet sınavı,ehliyet sınavı soruları,ehliyet sınavı kayıt,sürücü sınavı,sürücü kursu,sürücü dersi,sürücü testi,2017 sürücü sınavı,sürücü sınavı soruları,sürücü sınavı kayıt,direksiyon sınavı,direksiyon kursu,direksiyon dersi,direksiyon testi,2017 direksiyon sınavı,direksiyon sınavı soruları,direksiyon sınavı kayıt,