Direksiyon dersleri Levent

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak iki pedallı, yani otomatik vitesli veya düz vitesli bir araçla Levent'te Direksiyon Dersi alma imkanı kurumuzda mevcuttur. Otomatik veya düz vitesli vitesli bir araçla Direksiyon Dersi alma talebiniz ile birlikte, sürüş eğitmenlerimiz size en kısa zamanda bir kurs eğitimi programı dahilinde, kademeli olarak tecrübe etmeniz gereken bütün araç sürüş becerilerini tatbik etme olanağı sağlayacak.Levent'te Direksiyon Dersi ile eksikleriniz giderilecek, kısa zamanda trafik içerisinde var olacaksınız. Alacağınız sürüş eğitimi ile güvenli bir şekilde araç kullanarak, öğrenirken farklılığı kullanırken özgürlüğü yaşayacaksınız. Manüel vitesli araçlarla da eğitim alma hizmeti sunmaktayız.

 

Acemi bir sürücü adayı Özel direksiyon dersi sayesinde, araca hareket verme, durma, aynalar ve kör nokta, manevralar, park etme, şerit değiştirme, yoğun trafikte, katılımlarda ve kavşaklarda hareket tarzı, hava ve yol durumuna göre araç kullanma, trafik akışı ve oto yolda hareket etme, solama, geçme, geçilme kuralları, takip mesafesi ve hız kuralları, virajlarda hareket tarzı, gece sürüş gibi temel sürüş becerilerini içeren becerileri kazanmış olur. Araba kullanmak dikkatli olmayı ve bir çok organımızın uyum içerisinde, eşgüdümlü birlikteliğini gerektiren, dikkatsizlik ve uyumsuzluk durumunda ise yüksek risk içeren eylemler bütünüdür. Bu eylemler, sürüş deneyimi ile pekiştirilir ve kesinlikle unutulmaz. Ancak sürücünün yaşına bağlı olarak reflekslerin zayıflaması, sürüş dinamiğini de zayıflatır.

 

Sürücüler trafik ortamı içerisinde sürüş eylemini gerçekleştirirken, ileri seviyede gözlem, tehlikeleri algılama, öngörme, karar verme vb gibi risk içeren sürüş olgularını doğal olarak uygular ve araçlarını bu olguların sonuçlarına göre konumlandırırlar. Pratik ve tecrübe gerektiren bir eylemdir. Dolayısı ile profesyonel eğitmenlerden pratiğe dayalı Direksiyon dersi almanız önerilir. Direksiyon Merkezi olarak; tecrübeli, pozitif ve haiz usta direksiyon hocaları eşliğinde, profesyonel, teknik ve keyifli, Özel Direksiyon Dersi yöntemleriyle, sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Mükemmel ve kaliteli bir sürücü olma eğitimi hizmeti sunmak için buradayız.

Direksiyon dersleri Levent
Anahtar Kelimeler: trafikte özel direksiyon dersi,bayandan direksiyon dersi,direksiyon kursu,sürücü kursu,trafik kursu,levent direksiyon sınavı,levent ehliyet sınavı,levent trafik sınavı,2017 trafik sınavı,2017 ehliyet sınavı,2017 direksiyon sınavı,direksiyon dersi ücretleri,direksiyon dersi fiyatları levent,özel direksiyon dersi ücretleri,