direksiyon dersi nerelerden alınmalıdır

Direksiyon dersi sürücü kurslarından alınmalıdır.. Çünkü Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan yasal araçlar sizlerin kaza yapma olanığını en az seviyeye indirilebilecek donanıma sahiplerdir. Direksiyon dersi veren bir çok kişi şuan öğrencilerin canlarını tehlikeye atmaktadırlar. Para kazanma uğruna ciddiyetsiz tavırlar içerisinde davranmaktadırlar. Geçen duyduğumuz bir olayı sizlerle paylaşalım. Sürücü kursumuzun telefonu çaldı. Direksiyon dersi almış ve ne yapacağını bilmeyen ellili yaşlarda bir beyefendi.Hocam internetten bir yer buldum arkadaş arabasıyla beni almaya geldi. Direksiyon dersi verirken şaşırdım.Yan tarafta aracı kontrol edebilecek pedallar yoktu.Eğitim alırken karşıma bir anda araç çıkınca panikleyerek ani hareket yaptım ve aracı kaldırıma vurdum.

Yanımdaki arkadaş naptın abi bu babamın arabasıydı ben ne diyecem şimdi demeye başlayıp benden maddi hasarın parasını talep etti, Abi dedim sen nerden direksiyon dersi alıyosunki hangi sürücü kursu bu dedim.Direksiyon dersi vermeye gelen kişi internete bir sayfa açıp insanlara direksiyon dersi vermeye çalışıyor.İnsan hayatı bu kadarmı ucuz.Lütfen eğitim alırken milli eğitim bakanlığı onay vermişmi bakın. Özel direksiyon dersi için gelen kişi sertifikalımı görün.Eğitime gelen kişinin arabasının yanında acil müdahale etmek için yedek pedalları varmı bunların hepsine bakmanızda fayda var.

Direksiyon dersi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere yedi gün boyunca kesintisiz eğitim vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz sabah sekiz ile akşam on saatleri arasında verilmektedir. Kaderiniz sizi değil trafikte biliginiz sizi yönetsin.

direksiyon dersi nerelerden alınmalıdır
Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi Şirinevler,direksiyon dersi Mecidiyeköy,direksiyon dersi Bakırköy,direksiyon kursu,özel direksiyon dersi,özel sürücü kursu,özel ehliyet kursu,özel ehliyet dersi,