Direksiyon dersi Beylikdüzü

Direksiyon eğitim merkezi Beylikdüzü semtindede direksiyon dersi vermektedir. Beylikdüzü ve civarı manuel vites veya otomatik vites ile akan trafikte direksiyon dersi almaya ihtiyacınız varsa sizlere bir telefon kadar yakınız. İsteyen kursiyerlerimize bay ve bayan hoca seçenekleri mevcuttur. Özel direksiyon dersi elli dakika üzerinden olup on dakika mola uygulanır.Molalar eğitime dahil değillerdir.

 

Beylikdüzünde direksiyon dersi aldığınız sırada en çok hangi güzergahları kullanıyor iseniz Beylikdüzünde istediğiniz güzergahta sizlere eğitim verelim.

Beylikdüzünde bay hocalarımızdan kurs eğitimi almak isterseniz 0212 545 6667 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.Eğer Beylikdüzünde bayan hocamızdan eğitim almak isterseniz 05545181868 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek akıcı trafik içersinde eğitim alırsınız ve çok kısa zaman içerisinde sizlerde trafikteki yerinizi alabilirsiniz.

Uzun çabadan sonra yoğun bir ders ve sınavdan ardından ehliyet alıyorsunuz ama araç kullanamıyorsunuz sizde trafikte özel direksiyon dersi alıp araç kullanmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabilecek en uzman eğitmenlere sahip olan kurumuz. Bizlere ulaşarak kullanmak istediğiniz araçlar hakkında bilgi ve kullanmak için yeterli deneyime sahip olabilirsiniz. Bizler sürücü kursu olarak eğitim süreleri ve fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak kadar ucuz ve uygun olmaktadır. Derslerimizi öğrencilerimizin uygun olduğu gün ve saatlerde yaparak onlara zaman konusunda sıkıntı yaşatmıyoruz. Ayrıca gün içerisinden bizden 3-4 saat kadar direksiyon eğitimi alabilme şansınız bulunmaktadır.

Etiketler: Beylikdüzü bayan direksiyon hocası, Beylikdüzü bayan hocadan otomatik araçla ders, Beylikdüzü bayandan bayana özel ders, Beylikdüzü bayandan otomatik araçla ders, Beylikdüzü bayandan otomatik vites ders, Beylikdüzü civarı otomatik vitesle ders, Beylikdüzü otomatik vites araba ders, Beylikdüzü otomatik vites araç, Beylikdüzü özel direksiyon dersi, Beylikdüzü özel direksiyon dersi

 

Direksiyon dersi Beylikdüzü
Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi Beylikdüzü,Beylikdüzü direksiyon dersi,özel direksiyon dersi Beylikdüzü,beylikdüzü direksiyon kursu,beylikdüzü sürücü kursu,beylikdüzü sürücü dersi,beylikdüzü ehliyet dersi,beylikdüzü ehliyet kursu,beylikdüzü ehliyet sınavı,beylikdüzü direksiyon sınavı,beylikdüzü sürücü sınavı,beylikdüzü trafik sınavı,