Direksiyon dersi alırken eğitmenin önemi

Direksiyon dersi alırken eğitmenin önemi nedir sizce? Onlarca yetiştirdiğimiz öğrenciler eğitimlerine başlamadan önce eğitmenlerin nasıl olacağını öğrenmek isterler. Çünkü bazı  direksiyon dersi  alan öğrenciler hocam daha önce bir kurstan eğitim aldım. Hoca çok sertti çok kızıyodu kendimi tamamiyle veremedim demekteler. Tabi eğitmenlerden genellikle öğrenciler hocanın çok cep telefonuyla konuşmasını,kızgın bir dille eğitim vermesini,çok sigara içmesini,molaları fazla uzun tutmaları,eğitim haricinde farklı konulara girmeleri gibi yirmi yılı aşkın eğitim sektöründe olunca farklı farklı şikayetler duyuyorsunuz ister istemez.

Bunlarda genelde sizlerin eğitim verirken nelerden tepki alacağınızı bir öğrenciye yaklaşırken nasıl bir anlatım içerisinde olmanız gerektiğini öğretiyor. Direksiyon dersi kolay bir iş değildir tabiki. Stres hem hocada hemde öğrencide her an artabilir. Çünkü eğitim yaptığımız araçlarımızda sürücü adayı yazmasına karşılık insanoğlu saygılı olmayınca öğrenene ister istemez ortam gerilebiliyor. Öğrenciyi sıkıştıran sürücüler,önüne kırıp kızan sürücüler daha neler neler var.

Aslında herkes nasıl araba kullandığını çok kısa bir zaman içerisinde unutuyor sanırım.Hepimiz bu yollardan geçmedikmi,hepimiz aynı heyecanı yaşamadıkmı sizce ne çabuk unutuldu.İş böyle olunca stresinde yaşanması doğal oluyor.Burada en önemli etken size direksiyon dersi veren hocanız.Zor bir olayla karşılaşınca nasıl davranılması gerektiğini bilen kendini yetiştirmiş eğitmen siz daha ne olduğunu anlamadan önlem alıp sizin korku dolu dakikalar yaşamanızın önüne geçebiliyor.Böylelikle sizde kendinize olan güveninizi arttırmış oluyorsunuz.

Direksiyon merkezi olarak işinde uzmanlaşmış hocalarımızla sizleri İstanbul gibi keşmekeş trafiğinde yetiştiriyor ve on saat gibi bir sürede tek başınıza trafiğe çıkmanızı sağlıyoruz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere yedi gün bizlerden manuel vites veya otomatik vites araç ile eğitim alabilirsiniz. Direksiyon merkezi iletişim bilgileri:0212 545 6667 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Direksiyon dersi alırken eğitmenin önemi
Anahtar Kelimeler: özel direksiyon dersi,direksiyon kursu,direksiyon eğitimi,sürücü kursu,sürüş eğitimi,trafik eğitimi,sürücü eğitimi,araba kullanma eğitimi,araba kullanma dersi,araba sürme eğitimi,araba sürme dersi,trafik dersi,trafikte sürme dersi,