Beylikdüzü Direksiyon Dersi

Direksiyon dersi Beylikdüzü merkezli eğitim veren hocaların tamamı trafik içerisin de eğitime ve sürücü adayları yetiştirme konusuna yıllarını vermiş kişilerdir. Beylikdüzü direksiyon dersi kursu alan kişiler eğitim aldıkları uzman hocalar tarafında en ince ayrıntıya kadar test edilmektedir. Daha sonra test sonuçları ele alınarak, kişilerin eksiklikleri ortaya çıkartılmakta ve bu eksiklikleri gidermek amacıyla eğitime başlanmaktadır. Amacımız, daha iyi araç kullanan sürücüler yetiştirmektir.

 

Herkesin bildiği gibi yolların özellikle asfaltın kalitesinin düşük olması kötü olmasından sürücülerin arabayı kullanırken daha temkinli olmalarına ve ‘’Acaba hata yapar mıyım acaba birisine zarar verir miyim ?’’ sorusu ile kendi dikkatlerini dağıtmalarına neden olurlar. İşte bu sebepten dolayı hata yapma yüzdesi artmakta, hata yapılınca da kaza olma oranı hayli yüksektir. Onun için birçok sürücü bu tür bozuk veya kaygan yollarda nasıl araç kullanması gerektiğini bilmemektedir. İşte bu sebepten dolayı böyle sorun yaratabilecek yol şartlarında araç kullanırken neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Beylikdüzü direksiyon dersi olarak öğrencilerimize bu tür yollar da nasıl araç kullanması gerektiği hakkında en ayrıntılı bilgiler ve deneyimler vermekteyiz. Ayrıca kursiyerlerimizin istekleri üzerine düz vites araç kullanmak yerine otomatik vites araç kullanmak isteyenlere, otomatik vites araç kullanımı hakkında kurs dersleri de vermekteyiz.

 

Gün geçtikçe bayan sürücü adayı sayısı artmaktadır ve tabi ki de isteğimiz bayan sürücülerin çoğalmasıdır. Fakat bir çok bayan sürücü adayı erkek hocadan direksiyon kursu almaktan çekindiği için isteklerini geri çekmek zorunda kalıyor. Bizler bayan kursiyerlerimizin daha iyi ve daha rahat bir eğitim almaları amacıyla bünyemizde birden fazla bayan eğitim hocası bulundurmaktayız. Bayan hocalarımızın hepsi en az erkek eğitim hocalarımız gibi dallarında uzman ve oldukça bilgi sahibi kişilerdir. Ayrıca bayan eğitmenlerimizin, iyi araç kullanan sürücüler ve sürüş hakimiyetin’ de oldukça başarılı olan bayan sürücüler yetiştirebilme konusunda ki oranları hayli yüksektir. Kursiyerlerimizin yoğun bir iş trafiği ya da okul saatleri, dershane çıkış saatleri gibi sorunları olabiliyor. Ancak biz öğrencilerimizin boş vakitlerine göre kurs gün ve saatlerini ayarlıyoruz. Siz yeter ki ders almak isteyin.

Beylikdüzü Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: Beylikdüzü direksiyon dersi,direksiyon dersi Beylikdüzü,özel direksiyon dersi Beylikdüzü,beylikdüzü sürücü kursu,beylikdüzü ehliyet kursu,beylikdüzü trafik kursu,beylikdüzü ehliyet sınavı,beylikdüzü direksiyon sınavı,