Bayrampaşa Direksiyon Dersi

Bayrampaşa direksiyon dersi vererek bir çok sürücü ve sürücü adaylarının sorunlarını aşmasını sağlamaktadır. Eğitim veren hocaların tamamı trafik içerisin de eğitime ve sürücü adayları yetiştirme konusuna yıllarını vermiş kişilerdir. Ders alan kişiler eğitim aldıkları uzman hocalar tarafında en ince ayrıntıya kadar test edilmektedir. Daha sonra test sonuçları ele alınarak, kişilerin eksiklikleri ortaya çıkartılmakta ve bu eksiklikleri gidermek amacıyla eğitime başlanmaktadır. Amacımız, daha iyi araç kullanan sürücüler yetiştirmektir.

 

Hepinizin bildiği gibi yolların kötü olması sürücülerin arabayı kullanırken daha temkinli olmalarına ve ‘’Acaba hata yapar mıyım?’’ sorusu ile kendi dikkatlerini dağıtmalarına neden olurlar. Bu nedenle hata yapma yüzdesi artmakta, hata yapılınca da kaza olma oranı hayli yüksektir. Çünkü bir çok sürücü bu tür bozuk veya kaygan yollarda nasıl araç kullanması gerektiğini bilmemektedir. Bu yüzden böyle sorun yaratabilecek yol şartlarında araç kullanırken neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bayrampaşa direksiyon dersi olarak öğrencilerimize bu tür yollar da nasıl araç kullanması gerektiği hakkında bilgiler ve deneyimler vermekteyiz. Ayrıca kursiyerlerimizin istekleri üzerine düz vites araç kullanmak yerine otomatik vites araç kullanmak isteyenlere, otomatik vites araç kullanımı hakkında özel direksiyon dersi de vermekteyiz.

 

 

Hepimizin bildiği gibi bayanların araç kullanımına gösterdikleri ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Fakat bir çok bayan sürücü adayı erkek hocadan direksiyon kursu almaktan çekindiği için isteklerini geri çekmek zorunda kalıyor. Bizler bayan kursiyerlerimizin daha iyi ve daha rahat bir eğitim almaları amacıyla bünyemizde birden fazla bayan direksiyon eğitim hocası bulundurmaktayız. Bayan hocalarımızın hepsi en az erkek eğitim hocalarımız gibi dallarında uzman ve oldukça bilgi sahibi kişilerdir. Ayrıca bayan eğitmenlerimizin, iyi araç kullanan sürücüler ve direksiyon hakimiyetinde oldukça başarılı olan bayan sürücüler yetiştirebilme konusunda ki oranları hayli yüksektir. Kursiyerlerimizin yoğun bir iş trafiği yada okul saatleri, dershane çıkış saatleri gibi sorunları olabiliyor. Ancak biz öğrencilerimizin boş vakitlerine göre kurs gün ve saatlerini ayarlıyoruz. Siz yeter ki ders almak isteyin.

Bayrampaşa Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: Bayrampaşa otomatik vites direksiyon dersi,trafikte direksiyon dersi Bayrampaşa,Özel direksiyon dersi Bayrampaşa,bayrampaşa sürücü kursu,bayrampaşa direksiyon kursu,bayrampaşa direksiyon eğitimi,bayrampaşa direksiyon dersi,bayrampaşa ehliyet kursu,