Avcılar Direksiyon Dersi

Avcılar direksiyon dersi verdiğimiz bölge ve mahalleler şöyledir: Ambarlı Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Deniz köşkleri Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi bölgelerinden direksiyon dersi talebinde bulunabilirsiniz. Değerli öğrencilerimiz Ehliyet sınavlarından rahat bir şekilde geçmek veya trafiğe araçlarınızla daha güvenli ve heyecan yaşamadan çıkabilmeniz için mutlaka ve mutlaka direksiyon kursu ve eğitimi almanız gerekmektedir. Bizler avcılar direksiyon dersi olarak eğitimlerimizi birebir araç kullanımı ve yakın ilgi göstererek gerçekleştiriyoruz. Profesyonel direksiyon eğitimi veren hocalarımız, oldukça başarılı ve işlerinde uzmanlık alanına ulaşmış eğiticilerden oluşmaktadır. Direksiyon dersinin yanında kursiyerlerimize hocalarımız tarafından ilk yardım eğitimi de hakkında da bilgiler verilmektedir. Öncelikle ilk yardım konusunun günümüzde mutlaka öğrenilmesi ve bu hususta bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Biz uzmanlar kursiyerlerimize sadece trafikte araç kullanmayı değil günlük yaşantılarında da işlerine yarayabilecek tıbbi sağlık ve ilk yardım konuları hakkında bilgiler vermekteyiz.

 

Tüm öğrencilerimizin almış olduğu eğitimleri ve kazandıkları tecrübeleri pekiştirmeleri amacıyla konusunda uzman ve güvenilir hocalarımız eşliğinde özel trafik bölgelerinde test sürüşleri yaptırılmaktadır. Bu tür test sürüşlerimiz sadece araç sürme hakkında değil, öğrencilerin aldığı tüm eğitimler hakkında tekrarlı olarak yinelenerek araçları en iyi şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Sürücü adaylarımızı eğitim süreleri boyunca birden fazla testlere tabii tutarak edindikleri bilgileri geliştiriyoruz. Böylece kalabalık sokak ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde daha kapsamlı bilgiler veriyoruz. Özellikle avcılar trafiğini aklımıza getirdiğimizde direksiyon dersi alma konusunun ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. Bizden eğitim alan kursiyerlerimizi direksiyon ve araca hakimiyet tecrübesini geliştirmek için trafiğin yoğun ve araç sayısının fazla olduğu yerlerde trafiğe sokarak bilgisini test ediyoruz. Bizden almış olduğu trafik dersleri sayesinde öğrencilerimiz eğitimler sonunda sınavlarında üstün başarı göstererek hak ettikleri belgeleri alabiliyorlar. Bizimle irtibata geçerek Bayan hocadan özel direksiyon dersi de alabilirsiniz. Tüm kursiyerlerimiz bayan hocalarımız tarafından özel direksiyon dersi alabilmeleri de mümkün olmaktadır. Bizimle farkı yakalayabilirsiniz.

 

Hocalarımızdan aldığınız uzman eğitimden sonra;

 

Otomobilinizi güvenli ve daha iyi bir şekilde kullanabilecek en yoğun trafik ortamlarında dahi kendinizi rahat ve iyi hissedeceksiniz.

Sürmek istediğiniz araçların tüm detaylı bilgilerini ve işlevlerini kurslarımız sayesinde öğrenebileceksiniz.

Tüm sevdikleriniz ile rahat rahat tatile gidebilecek ve bunun için tüm gerekli bilgi ve donanıma yeteri kadar sahip olabileceksiniz.

Avcılar Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: direksiyon dersi,