Ataköy Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersi

Ataköy otomatik vites özel direksiyon dersi alarak kapınızın önünde duran aracınızı artık kullanarak istediğiniz güzergah ta kullanma imkanı sunuyoruz. İddialıyız aldığınız eğitim sayesinde sizde akıcı trafikte araç kullanmaktan çekinmeyip trafikte boy göstereceksiniz. Sürüş eğitimi veren sürücü kursumuzda araçlarımız sizler için milli eğitimin onay verdiği çift pedallı olarak gelecektir. Piyasada eğitim veren bir çok MEB ten onayı olmayan kişiler vardır. Lütfen böyle kişilere irtibat edipte araç kullanma işiniz faciaya dönüşmesin.Bir çok kişi telefonla arayıp dert yanıyorlar. Hocam bir yerden direksiyon dersi aldım yalnız arabada yanda pedal yoktu kaza yaptık gelen arkadaş babamın arabasıydı ne diyeceğim masrafını siz vereceksiniz gibi sözler duymaktayız.Komiklikten başka bir şey değil.Eğitim almaya geliyorsunuz ve kafadan eksi ile araba kullanma deneyimine başladınız.

 

Lütfen eğitim alırken gelen kişilerin MEB ten onaylı uzman sertifikalarını görmek istediğinizi belirtiniz.Kurum olarak uzman hocalarımız eşliğinde Ataköy otomatik vites direksiyon dersi alabilirsiniz.Araç eğitimlerinizi manuel vites otomatik vites seçerek alabilirsiniz.Üstelik erkek veya bayan hocadan özel eğitim alma imkanınızda bulunmaktadır.Öncelikle bu semt içerisinde eğitimlere başlayıp sürüşün temel teknikleri olan durma ve kalkma işlemleri ve direksiyon manevra işlemleri ile başlayıp alt yapı hareketlerimizi düzeltmeye çalışıyoruz.Daha sonra bu semtin sahilini kullanarak akıcı trafiğe çıkma işlemi başlıyor. Sonrasında sahil turuyla başlattığımız yolculuğumuzu e beşe dönerek eğitimimizi tamamlıyoruz.Genelde otomatik vites eğitim programı beş günde tamamlanmaktadır.Yani on saatte bitmektedir.Bazı öğrencilerimizde ekstradan bir iki gün uzayabilir.Bunun nedeni daha önce arabayla hiç haşır neşir olmamış sürüş hakimiyeti kötü veya aşırı panik ve heyecan korku içerisinde kurs almak isteyen öğrencilerimiz olmaktadır bu kişilerde ekstradan bir iki gün fazla çalışmamız oluyor.Belli bir araç kullanma deneyimi kazandıktan sonra dilerseniz kendi aracınızdada ders alabilme imkanınız olmaktadır.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder kazasız sürüşler dileriz.Eğitim merkezimiz sizleri bilgilendirmeye her zaman devam edecek olup sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.

Ataköy Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersi
Anahtar Kelimeler: bayan hocadan özel direksiyon dersi,otomatik vites direksiyon dersi,trafikte direksiyon kursu,ataköy sürücü kursu,ataköy trafik kursu,ataköy ehliyet kursu,ataköy sürücü dersi,ataköy sürüş dersi,ataköy direksiyon dersi,ataköy direksiyon eğitimi,ataköy direksiyon kursu,