​Bayan hocadan kağıthane direksiyon dersi

Bayan öğrencilerimiz; eşinizle, arkadaşınızla, kardeşinizle araba sürmeye çalıştınız. Fakat başarılı olamadınız. Güveniniz kaybol araç kullanmaktan vazgeçmeye başladınız. İnternetten araştırdınız bayan hocadan kağıthane direksiyon dersi dediniz ve eğitim bölümünde uzmanlaşmış nadir üniversite mezunu bayan hocamızı buldunuz. Bayan hocamız eşliğinde otomatik veya manuel vites direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Bayan hocamızla direksiyon dersi manuel vitesli araçlarda beş ile yedi gün arasında çalışarak öğrenebilirsiniz.

 

Bayan hocadan direksiyon kursu alırken düz yol duruş kalkış işlemleri, rampada durma ve kalkma çalısmaları, kağıthane dar sokaklarında nasıl hareket etmeniz gerektiği, virajlı yollarda araç kullanımı, otobanda araç sürmek ve iki araç arasında park çalışması ile programınızı bitireceksiniz. bu eğitim beş günde tamamlanır. Manuel vitesteki gibi bütün çalışmalar yapılır. Kısa sürmesinin nedeni debriyaj ve vites olayının olmamasıdır. Genellikle muhafazakar eşler erkek hoca ile özel direksiyon dersi almalarına karşı oldukları için bayan hocadan direksiyon eğitimi almalarını istemektedirler. Yandaki özel ders yazan yazımızın üzerindeki linke tıkladığınızda akıcı trafikte araç kullanmak adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 Bayan sürücüler genellikle trafik içerisinde erkek sürücülerden şikayet ederler. Trafikte aracını bir anda önüme kırıyorlar veya takip mesafesini hiç ayarlamıyorlar diye serzenişte bulunuyorlar. Aslında bayan sürücüler daha dikkatli davrandıkları ve kurallara daha sadık oldukları için diğer sürücüler için dikkat çekiyorlar. Genelde bazı bayan sürücüler var erkek sürücüler şapka çıkarırlar. Refleksleri hızlı direksiyon hakimiyeti oldukça kuvvetli birer sürücülerdir. Tabi ki bir günde bu hale gelmemişlerdir. Bol bol araç kullanımı sayesinde yaptıkları bol pratik sayesinde ulaşmışlardır. Sizlerde o sürücü bayanlara benzemek istemez misiniz. Ders alırken bayan öğrenciler erkek hocaların sert olduklarını düşünüp eğitim almak istemezler. Bu anlamda bayan hocadan ders almak bayan öğrenciler için önemlidir.Bayan hocamız milli eğitim bakanlığı onaylı olup yirmi yılı aşmış tecrübesiyle sizlere katkı sağlamak için bizimle çalışmaktadır.Uygun olduğunuz zamanı belirleyip bizlerle eğitime katılabilirsiniz.

​Bayan hocadan kağıthane direksiyon dersi
Anahtar Kelimeler: Kağıthane bayan hocadan direksiyon dersi,Kağıthane özel direksiyon dersi,Kağıthane bayan hocadan direksiyon eğitimi,bayan direksiyon dersi,bayan sürücü dersi,bayan sürücü kursu,bayan sürücü eğitimi,bayan direksiyon eğitimi,bayan trafik eğitimi,bayan hocadan direksiyon dersi,bayan hoca sürücü kursu,