Direksiyon dersleri Mecidiyeköy

Direksiyon dersleri Mecidiyeköy bölgesinde eğitim verdiğimiz cadde ve sokak isimleri şöyledir: Acar (208) Sokak, Ağa Sokak, Ağaoğlu Sokak, Ahu (G - 6) Sokak, Ak Sokak, Ardıç Sokak, Atakan Sokak, Ayfer Sokak, Başaran Sokak, Başer Sokak, Bayır Aralığı Sokak, Bayır Sokak, Berk Sokak, Burç Sokak, Büyükdere Caddesi, Can Sokak, Cemal Sahir Sokak, Çağlar (G - 28) Sokak, Çınarlı Sokak, Çiğdem Sokak, Çilek Aralığı Sokak, Damla Sokak, Darcan Aralığı Sokak, Darcan Sokak, Dere Sokak, Dereboyu Caddesi, Dr. Fuat Gündüz Sokak, Ekin Sokak, Emek Sokak, Eskı Osmanlı Sokak, Galata Deresi Caddesi, Gamze (207) Sokak, Gülbahar Caddesi, Güvenevler Sokak, Hafız Ata Aralığı Sokak, Hafızata Sokak, Hark Sokak, İmam Feyzullah Sokak, İsmail Tartan Sokak, Kekik Sokak, Kervangecmez Sokak, Kır Sokak, Kırçıl Sokak, Kısmet Sokak, Kıyı Sokak, Kızılçam Sokak, Kiraz Sokak, Kuşcular Sokak, Latilokum Sokak, Mecidiye Caddesi, Mecidiyedere Sokak, Mecidiye Kuyu Sokak, Mehtap (Şahinler - B) Sokak, Mert Sokak, Mevlut Çavuş Sokak, Muhtar Şevki Sokak, Musadayı Sokak, Naci Kasım Sokak, Oğuz Sokak, Pak Sokak, Raşit Rıza Sokak, Selahattin Pınar Caddesi, Şahinler Aralığı Sokak, Şahinler Sokak, Şair Sabri Sokak, Şehit Ahmet (Yasemin) Sokak, Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi, Taç Sokak, Topuz Aralığı Sokak, Uğur Sokak, Vişne Sokak, Yakut (205) Sokak, Yaşar Bey Sokak, Zertop Sokak.

 

 Direksiyon dersi veren hocaları internet siteleri üzerinden araştırabilirsiniz. Lakin bulmuş olduğun eğitmen hocalara ne kadar güvenebileceğiniz büyük bir soru işareti olmaktadır. Direksiyon eğitimi hocası sürücü adaylarına trafik bölgelerinde nerede neler yapmaması ya da neler yapması gerektiğini gayet sakin ve uygun bir yöntem ile anlatmak zorundadır. 

Hemen hemen her gün trafik ortamlarında bizlere sinir krizleri geçirtecek durumda olan olaylar ile karşı karşıya geliyoruz. Bundan dolayı bu tür durumlar ile baş etmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Özellikle ülkemiz de yol virajları ne yazık ki çok yanlış şekilde oluşturuluyor. Virajlar oluşturulurken normalde araçların savrulmasını engellemek için içe doğru oluşturulur. Fakat ülkemizin bir çok yerinde bu tür virajlar ise tersi yönde inşa edilmiştir. İşte bu virajlarda en düşük hız seviyesinde yol almamız gerekiyor ve ani dönüş manevraları yapmak yerine aracı daha yavaş ve kontrollü çevirmemiz gerekmektedir.

Ayrıca sürücü adayları bizden almış oldukları direksiyon dersleri sayesinde girecek oldukları araç konularını barındıran herhangi bir sınavdan kolay bir şekilde büyük başarılar elde edebiliyorlar. Sizde kendinize bu fırsatı tanıyın ve geç kaldığınızı düşündüğünüz eksik bilgilerinizi güncelleyerek daha fazla bilgi sahibi olun.

Firmamızın kadrosunda bulunan direksiyon dersi hocaları en az 10 yıl tecrübeleri olan ve ileri seviyede araç kullanım bilgisine sahip olan kişiler olmaktadır. Size verecek olduğumu direksiyon derslerimiz hızlı öğretim programlarıyla kıs sürede hazırlanır ve uygulamaya başlarsınız. İsteyen sürücü adayları ise kendi araçları ile eğitim alma şansına sahiptir. www.direksiyonmerkezi.net sizlere sunduğu hizmetle aracınızı güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.Randevu için 0212 5456667 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Mecidiyeköy direksiyon dersi,mecidiyeköy sürücü kursu,mecidiyeköy ehliyet kursu,özel direksiyon dersi fiyatları mecidiyeköy,